Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
област Пловдив, гр. Сопот
145 000 €
283 595.35 лв.

(1 543 €, 3 017.85 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 18:14 на 22 април, 2026 год.
Обявата е посетена 177 пъти.
Площ:
94 m2
Етаж:
2-ри от 3
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

Недвижими имоти ВАНЯ предлага за продажба тристаен тухлен апартамент в град Сопот, с площ от 94кв.м. на втори жилищен етаж. Жилището е след ремонт и напълно обзаведено. Състои се от хол, кухня, спалня, детска стая и санитарен възел. Към имота има прилежащи таванско и избено помещение. В близост до центъра на град Сопот.
Особености
Тухла
Обзаведен
Контрол на достъпа
Саниран
За контакт:
0888497881

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
НЕДВИЖИМИ ИМОТИ ВАНЯ
0888497881
НЕДВИЖИМИ ИМОТИ ВАНЯ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2020 г.
imotivanya.imot.bg
Адрес:
област Пловдив, гр. Пловдив, ул. Пазарна 5, гр. Карлово
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
област Пловдив, гр. Сопот
Обява: 1c177687088256630

145 000 €
283 595.35 лв.
История на цената
(1 543 €, 3 017.85 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Пловдив, гр. Сопот